top of page

Prodej bytu 2+kk, 53 m²,, Praha

Mezi Vodami, Belárie, Praha, Česko

K prodeji

7 742 570 Kč

Kontakt na makléře

Josef Tišer

+420 602 365 981

Technická specifikace

Evidenční číslo

Rozloha

53 m²

2+kk

Typ

Lokace nemovitosti

Mezi Vodami, Belárie, Praha, Česko

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji velmi pěkný moderní byt 2+kk s balkonem v novostavbě v rezidenci Zahálka v Modřanech. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží, je zcela nový, vybaven moderními materiály a jeho předností je luxusní prostorná lodžie s výhledem na řeku a golfové hřiště. K bytu náleží sklepní kóje.
Je zde možnost přikoupit také parkovací stání (cena 520 000,- Kč včetně DPH)

Dispozičně se byt skládá z obývacího pokoje s prostorem na kuchyňskou linku, ložnice, chodby a koupelny. V koupelně se nachází rohový sprchový kout, umyvadlo, WC, přípojka na pračku a vyhřívané žebřiny. Vstup na lodžii je umožněn z obou pokojů. Fotografie u inzerátu jsou ilustrační (použity ze stejného projektu, z bytu, který je již dokončený).

Ze standardů jsou použity dřevěné podlahy a dřevěná okna s izolačními dvojskly. Datová i televizní zásuvka je k dispozici v obou pokojích. Vytápění probíhá z centrální (plynové) kotelny v domě. Okolí budovy je obklopeno parkem s lavičkami.

Lokalita je výborná jak dobrou dostupností do centra, tak velkým množstvím okolní zeleně a možností sportovních aktivit. V blízkosti se nachází golfové hřiště, dráha na in-line brusle, cyklostezka. Do centra dojedete za 15 minut, v Národním divadle jste za 20 minut, na letišti za 30 minut a na poliklinice za 10 minut. Lokalita se celkově mění v moderní čtvrť s veškerými službami.

Neváhejte si zavolat o prohlídku. Prohlídky možné ihned. Kolaudace je předpokládaná 07/2022, technické přejímky 08/09 2022, předání bytu 10/11 2022. Cena bytu zahrnuje provizi RK (včetně celého právního servisu a kolků na katastr).

V tomto projektu máme celkem 4 byty o dispozici 2+kk. V případě, že by jste měli zájem o koupi všech 4 bytů, nabízíme 1 parkovací stání zdarma.

bottom of page