top of page
BANNER_clean.png

„Sto mužů může postavit tábor, jenom žena dokáže vytvořit domov.“ — Konfucius 

A u nás tomu není jinak. Naši firmu založily tři mladé podnikatelky a postupně se náš tým

superhrdinek rozrostl až do dnešní podoby.

 

Znáte nás pod obchodním jménem T2 reality, které zastřešuje naše firmy Times Two s.r.o, Triple Three s.r.o., Forty Four s.r.o., Double Five s.r.o., Six Square s.r.o a Equal Seven s.r.o.

 

Jsme dynamická a rozvíjející se společnost s cílem poskytovat špičkové služby dle přání našich klientů. Cestu k vysněnému bydlení se Vám snažíme maximálně zjednodušit a zajistit vše od A do Z. Zakládáme si na otevřenosti, respektu a lidském přístupu.

 

Stáli jsme u realizace projektu Unicity Living, který jsme od jeho spuštění v roce 2018 po dobu dvou let spravovali. Projekt se zaměřuje na moderní nadstandardní bydlení a plnění i těch nejnáročnější potřeb nejen mladých lidí. Nyní v projektu Unicity nadále spravujeme byty našich klientů a také dvě z budov. Jsme součástí i dalších projektů, a to v Plzni, Praze a nově také v Pardubicích, Chrudimi a Kolíně.

 

Pomůžeme Vám s koupí bytu, prodejem bytu nebo pronájmem (ať už hledáte či nabízíte). Naše služby zahrnují také správu nemovitostí – správu bytu/domu pro individuální majitele a správu budov pro developery či SVJ. Dále Vám je k dispozici naše profesionální designérka, která Vám ráda zařídí například návrh kuchyně včetně realizace nebo stylové a praktické vybavení celého bytu.

 

V případě, že máte zájem o některou z našich služeb, neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím formuláře nebo navštivte sekci kontakty. Komunikujeme v češtině, angličtině a hebrejštině.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi

tým T2reality

Untitled_Artwork 19_edited_edited_edited.png
bottom of page